Technika: Akvarel
Výška: 14 cm, šířka: 9,5 cm, rámování: 29,5 x 24,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 20:50
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč