Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 62,7 x 71,5 cm
Konec aukce: 10.06.2024 20:56
Dosažená cena: 21 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (60)