74. Mužské akty

Autor: Ján Mudroch

Kresba tužkou na papíře, bez skla
Signováno vpravo dole
Technika: Kresba
Výška: 35 cm, šířka: 26 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec aukce: 10.05.2020 19:13

Dosažená cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (10)

4 300 Kč10.5.2020 18:54:54 (limit 10.5.2020 18:54:23)
4 100 Kč10.5.2020 18:54:54
3 900 Kč10.5.2020 18:54:23 (limit 10.5.2020 18:54:23)
3 700 Kč10.5.2020 18:53:53
3 500 Kč10.5.2020 18:51:24
3 300 Kč10.5.2020 13:53:28
3 100 Kč10.5.2020 11:32:12
2 900 Kč9.5.2020 19:23:13
2 700 Kč9.5.2020 17:55:53
2 500 Kč28.4.2020 19:20:31