Technika: Olej na plátně
Výška: 51 cm, šířka: 71 cm, rámování: 68 x 88 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.01.2022 20:42
Dosažená cena: 15 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč