P. Gromnickij ukrajinský malíř, studoval na akademii v Petrohradu u Ilji Repina, v Praze u F. Engelmüllera.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 145 cm, šířka: 105 cm, rámování: 162 x 145 cm
Konec aukce: 10.05.2020 18:23
Dosažená cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Seznam příhozů (29)