Signováno tužkou vlevo dole - 1923, zaskleno
Výška: 57 cm, šířka: 42,5 cm, rámování: 73 x 57,5 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 05.04.2020 19:51
Dosažená cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
700 Kč | 3.4.2020 18:35:41 |