Technika: Suchá jehla
Výška: 17,7 cm, šířka: 15,7 cm, rámování: 40 x 34 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 15.01.2024 19:30
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč