Signováno vpravo dole monogramem. Vzadu autorský štítek.
Studoval na akademiích v Německu, Francii, Anglii a Švýcarsku. Specializoval se na malby oltářních obrazů a výzdobu sakrálních staveb. Vedle toho ale maloval i starou Ostravu a život lidí na periferii.
Technika: Olej na desce
Výška: 75 cm, šířka: 100 cm, rámování: 85 x 110,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2020 18:34
Dosažená cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (11)