35. Hedvábí a samet - Akt

Autor: Alois Zapletal

Signováno vpravo dole monogramem. Vzadu autorský štítek.
Studoval na akademiích v Německu, Francii, Anglii a Švýcarsku. Specializoval se na malby oltářních obrazů a výzdobu sakrálních staveb. Vedle toho ale maloval i starou Ostravu a život lidí na periferii.
Technika: Olej na desce
Výška: 75 cm, šířka: 100 cm, rámování: 85 x 110,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 18:34

Dosažená cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (11)

4 900 Kč5.4.2020 17:44:21 (limit 4.4.2020 18:13:26)
4 700 Kč5.4.2020 17:44:21
4 500 Kč5.4.2020 17:19:33 (limit 4.4.2020 18:13:26)
4 300 Kč5.4.2020 17:19:32
4 100 Kč5.4.2020 17:19:19 (limit 4.4.2020 18:13:26)
3 900 Kč5.4.2020 17:19:19
3 700 Kč4.4.2020 18:13:26 (limit 4.4.2020 18:13:26)
3 500 Kč4.4.2020 18:13:26 (limit 3.4.2020 19:49:47)
2 300 Kč27.3.2020 13:15:47
2 100 Kč24.3.2020 06:53:46
1 900 Kč10.3.2020 21:30:52