56. Na virus s horkým čajem

Autor: Kája Saudek

Kája Saudek, vlastním jménem Karel Saudek (13. května 1935 Praha – 25. června 2015 Praha) byl český malíř a komiksový kreslíř.[1] Jeho specifické výtvarné dílo doplnilo také několik filmů a populárně naučný televizní seriál Okna vesmíru dokořán, ilustroval též řadu knih a časopisů. Byl bratrem (jednovaječné dvojče) fotografa Jana Saudka. Od dubna 2006 ležel ve vegetativním stavu v motolské nemocnici,[2] po devíti letech zemřel.
Kresba tuší, kombinovaná s akvarelem. Zakázková kresba pro Československou televizi. Zezadu schvalovací razítko ČST.
Nerámováno, nesignováno, volný list
Technika: Kresba tuší
Výška: 29,5 cm, šířka: 42 cm

Konec aukce: 05.04.2020 19:23

Dosažená cena: 7 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (22)

7 200 Kč5.4.2020 19:18:45
6 900 Kč5.4.2020 19:18:14
6 600 Kč5.4.2020 19:18:04
6 300 Kč5.4.2020 19:17:26 (limit 5.4.2020 19:17:26)
6 000 Kč5.4.2020 19:16:16
5 700 Kč5.4.2020 19:12:44
5 400 Kč5.4.2020 19:11:36
5 100 Kč5.4.2020 19:10:55
4 900 Kč5.4.2020 19:09:43
4 700 Kč5.4.2020 19:05:28
4 500 Kč5.4.2020 19:05:20 (limit 5.4.2020 19:04:06)
4 500 Kč5.4.2020 19:05:20
4 300 Kč5.4.2020 19:04:06 (limit 5.4.2020 19:04:06)
4 100 Kč5.4.2020 19:00:38
3 900 Kč5.4.2020 18:59:33