+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Nádražní 615/30, Ostrava

56. Na virus s horkým čajem

Autor: Kája Saudek

Kája Saudek, vlastním jménem Karel Saudek (13. května 1935 Praha – 25. června 2015 Praha) byl český malíř a komiksový kreslíř.[1] Jeho specifické výtvarné dílo doplnilo také několik filmů a populárně naučný televizní seriál Okna vesmíru dokořán, ilustroval též řadu knih a časopisů. Byl bratrem (jednovaječné dvojče) fotografa Jana Saudka. Od dubna 2006 ležel ve vegetativním stavu v motolské nemocnici,[2] po devíti letech zemřel.
Kresba tuší, kombinovaná s akvarelem. Zakázková kresba pro Československou televizi. Zezadu schvalovací razítko ČST.
Nerámováno, nesignováno, volný list
Technika: Kresba tuší
Výška: 29,5 cm, šířka: 42 cm

Konec aukce: 05.04.2020 19:23

Dosažená cena: 7 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (22)

3 700 Kč5.4.2020 18:58:08
3 500 Kč5.4.2020 18:54:22
3 300 Kč24.3.2020 23:10:29
3 100 Kč23.3.2020 18:39:13
2 900 Kč12.3.2020 23:17:23
2 700 Kč11.3.2020 18:58:15
2 500 Kč7.3.2020 14:29:17