Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26 cm, šířka: 26 cm, rámování: 35 x 35 cm
Konec aukce: 03.08.2020 18:53
Dosažená cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Seznam příhozů (28)