Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 13,5 cm, šířka: 17 cm, rámování: 18,3 x 21,6 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 10.05.2020 20:47
Dosažená cena: 24 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (62)