Technika: Olej na kartonu
Výška: 62,5 cm, šířka: 84 cm, rámování: 79 x 100,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 21:16
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč