1898, Praha - 1957, Praha
Studoval UMPRUM v Praze (prof. Jar. Benda), poté žák AVU (1919-1923, prof. Nechleba). Studijní cesty do Jugoslávie a Itálie. Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Jeho náměty byla nejčastěji společnost a rodinný život. Zachycoval městské ulice, pražské periferie a také lidi při práci.
Signováno vlevo dole
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 56 cm, rámování: 83,5 x 71 cm
Konec aukce: 05.04.2020 19:19
Dosažená cena: 28 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (56)