76. Žena s dívkou

Autor: Josef Multrus

1898, Praha - 1957, Praha
Studoval UMPRUM v Praze (prof. Jar. Benda), poté žák AVU (1919-1923, prof. Nechleba). Studijní cesty do Jugoslávie a Itálie. Věnoval se krajinomalbě a figurální tvorbě. Jeho náměty byla nejčastěji společnost a rodinný život. Zachycoval městské ulice, pražské periferie a také lidi při práci.
Signováno vlevo dole

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč
Technika: Olej na plátně
Výška: 68 cm, šířka: 56 cm, rámování: 83,5 x 71 cm

Konec aukce: 05.04.2020 19:19

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (56)

21 000 Kč18.3.2020 19:40:00
20 500 Kč15.3.2020 16:49:51
20 000 Kč15.3.2020 16:49:46 (limit 14.3.2020 08:31:54)
20 000 Kč15.3.2020 16:49:46
19 500 Kč15.3.2020 16:49:40 (limit 14.3.2020 08:31:54)
19 000 Kč15.3.2020 16:49:40
18 500 Kč15.3.2020 16:49:30 (limit 14.3.2020 08:31:54)
18 000 Kč15.3.2020 16:49:30
17 500 Kč15.3.2020 08:31:07 (limit 14.3.2020 08:31:54)
17 000 Kč15.3.2020 08:31:07
16 500 Kč14.3.2020 08:31:46
16 000 Kč12.3.2020 23:17:54
15 500 Kč12.3.2020 20:55:41
15 000 Kč12.3.2020 20:55:36 (limit 11.3.2020 18:59:19)
15 000 Kč12.3.2020 20:55:36