27. Kytice

Autor: Josef Multrus

Signováno vpravo dole.
Josef Multrus
Narodil se 12. 3. 1898 v Praze na Vinohradech a zemřel v roce 1957.
Studoval u prof. J. Bendy na umělecko průmyslové škole v Praze, poté na akademii výtvarného umění v Praze, zde byl žákem prof. V. Nechleby. V jeho žánrech je patrný obdiv pro staré mistry. Multrus je v kompozici složitější, tóny jeho barev jsou kalnější, šedavé, hnědé.
Technika: Olej na plátně
Výška: 62,5 cm, šířka: 50,8 cm, rámování: 72,3 x 60,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2021 18:26

Dosažená cena: 12 700 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Seznam příhozů (21)

7 500 Kč4.4.2021 21:57:44 (limit 4.4.2021 21:24:44)
7 200 Kč4.4.2021 21:57:44
6 900 Kč4.4.2021 21:57:40 (limit 4.4.2021 21:24:44)
6 600 Kč4.4.2021 21:57:40
6 300 Kč4.4.2021 21:24:44 (limit 4.4.2021 21:24:44)
6 000 Kč9.3.2021 12:10:18