Technika: Tempera/papír
Výška: 29 cm, šířka: 42 cm, rámování: 58 x 65,5 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 18:45
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (6)