118. Pohled do lesa

Autor: Josef Multrus

Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 81 cm, rámování: 78 x 99 cm

Konec aukce: 13.06.2022 19:57

Dosažená cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (29)

8 600 Kč12.6.2022 17:47:54
8 300 Kč12.6.2022 13:03:15
8 000 Kč12.6.2022 13:03:13 (limit 9.6.2022 21:15:19)
8 000 Kč12.6.2022 13:03:13
7 700 Kč12.6.2022 13:03:10 (limit 9.6.2022 21:15:19)
7 400 Kč12.6.2022 13:03:10
7 100 Kč12.6.2022 13:03:08 (limit 9.6.2022 21:15:19)
6 800 Kč12.6.2022 13:03:08
6 500 Kč12.6.2022 13:03:05 (limit 9.6.2022 21:15:19)
6 200 Kč12.6.2022 13:03:05
5 900 Kč12.6.2022 13:03:01 (limit 9.6.2022 21:15:19)
5 600 Kč12.6.2022 13:03:00
5 300 Kč6.6.2022 19:07:36
5 000 Kč31.5.2022 11:35:07