Narozen 18. 8. 1897 ve Vídni. Malíř ilustrátor v Praze. Studie na akademii výtvarného umění ve Vídni a v soukromé malířské škole J. Šilhavého.
Signováno vpravo dole, zaskleno
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 71 000 Kč
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35,5 cm, šířka: 26 cm, rámování: 49,5 x 39,5 cm
Konec aukce: 05.04.2020 19:30
Dosažená cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (44)