Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 50 cm
Konec aukce: 24.04.2023 18:04
Dosažená cena: 11 200 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč