Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 20.03.2023 22:47
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (45)
částka | příhoz |
---|---|
25 500 Kč | 20.3.2023 22:42:23 (limit 20.3.2023 22:36:56) |
25 000 Kč | 20.3.2023 22:42:22 |
24 500 Kč | 20.3.2023 22:38:39 (limit 20.3.2023 22:36:56) |
24 000 Kč | 20.3.2023 22:38:39 |
23 500 Kč | 20.3.2023 22:38:02 (limit 20.3.2023 22:36:56) |
23 000 Kč | 20.3.2023 22:38:01 |
22 500 Kč | 20.3.2023 22:35:39 (limit 20.3.2023 22:34:30) |
22 000 Kč | 20.3.2023 22:35:39 |
21 500 Kč | 20.3.2023 22:35:12 (limit 20.3.2023 22:34:30) |
21 000 Kč | 20.3.2023 22:35:12 |
20 500 Kč | 20.3.2023 22:34:30 (limit 20.3.2023 22:34:30) |
20 000 Kč | 20.3.2023 22:34:30 (limit 20.3.2023 19:37:18) |
18 500 Kč | 20.3.2023 22:28:35 (limit 20.3.2023 19:37:18) |
18 000 Kč | 20.3.2023 22:28:35 |
17 500 Kč | 20.3.2023 22:28:29 (limit 20.3.2023 19:37:18) |