Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 20.03.2023 22:47
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (45)
částka | příhoz |
---|---|
17 000 Kč | 20.3.2023 22:28:29 |
16 500 Kč | 20.3.2023 22:28:25 (limit 20.3.2023 19:37:18) |
16 000 Kč | 20.3.2023 22:28:24 |
15 500 Kč | 20.3.2023 19:37:18 (limit 20.3.2023 19:37:18) |
15 000 Kč | 20.3.2023 19:36:55 (limit 19.3.2023 03:08:53) |
15 000 Kč | 20.3.2023 19:36:55 (limit 20.3.2023 19:36:55) |
12 600 Kč | 20.3.2023 19:36:39 (limit 19.3.2023 03:08:53) |
12 100 Kč | 20.3.2023 19:36:39 |
11 600 Kč | 20.3.2023 19:36:31 (limit 19.3.2023 03:08:53) |
11 100 Kč | 20.3.2023 19:36:31 |
10 600 Kč | 19.3.2023 03:08:53 (limit 19.3.2023 03:08:53) |
10 100 Kč | 2.3.2023 19:35:59 |
9 800 Kč | 26.2.2023 16:17:10 |
9 500 Kč | 26.2.2023 16:17:08 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
9 500 Kč | 26.2.2023 16:17:08 |