Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Dobrý
Konec aukce: 20.03.2023 22:47
Dosažená cena: 25 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Přihlásit se nebo Registrovat
Seznam příhozů (45)
částka | příhoz |
---|---|
9 200 Kč | 26.2.2023 16:17:06 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
8 900 Kč | 26.2.2023 16:17:06 |
8 600 Kč | 26.2.2023 16:17:04 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
8 300 Kč | 26.2.2023 16:17:04 |
8 000 Kč | 26.2.2023 16:17:02 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
7 700 Kč | 26.2.2023 16:17:02 |
7 400 Kč | 26.2.2023 16:17:00 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
7 100 Kč | 26.2.2023 16:17:00 |
6 800 Kč | 26.2.2023 16:16:58 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
6 500 Kč | 26.2.2023 16:16:58 |
6 200 Kč | 26.2.2023 16:16:56 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
5 900 Kč | 26.2.2023 16:16:56 |
5 600 Kč | 26.2.2023 16:16:53 (limit 23.2.2023 11:49:31) |
5 300 Kč | 26.2.2023 16:16:53 |
5 000 Kč | 23.2.2023 11:49:31 (limit 23.2.2023 11:49:31) |