Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

279. Kristus

Autor: Robert Jiran

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vpravo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 20.03.2023 22:47

Dosažená cena: 25 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (45)

částkapříhoz
17 000 Kč20.3.2023 22:28:29
16 500 Kč20.3.2023 22:28:25 (limit 20.3.2023 19:37:18)
16 000 Kč20.3.2023 22:28:24
15 500 Kč20.3.2023 19:37:18 (limit 20.3.2023 19:37:18)
15 000 Kč20.3.2023 19:36:55 (limit 19.3.2023 03:08:53)
15 000 Kč20.3.2023 19:36:55 (limit 20.3.2023 19:36:55)
12 600 Kč20.3.2023 19:36:39 (limit 19.3.2023 03:08:53)
12 100 Kč20.3.2023 19:36:39
11 600 Kč20.3.2023 19:36:31 (limit 19.3.2023 03:08:53)
11 100 Kč20.3.2023 19:36:31
10 600 Kč19.3.2023 03:08:53 (limit 19.3.2023 03:08:53)
10 100 Kč2.3.2023 19:35:59
9 800 Kč26.2.2023 16:17:10
9 500 Kč26.2.2023 16:17:08 (limit 23.2.2023 11:49:31)
9 500 Kč26.2.2023 16:17:08
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka