Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 69,5 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:12
Dosažená cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč