Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 39,6 cm, rámování: 53 x 43 cm
Konec aukce: 19.01.2026 21:21
Dosažená cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (4)
| 1 700 Kč | 19.1.2026 21:16:34 (limit 19.1.2026 21:16:34) |
| 1 500 Kč | 19.1.2026 20:59:52 (limit 19.1.2026 12:51:18) |
| 1 400 Kč | 19.1.2026 20:59:52 |
| 1 200 Kč | 19.1.2026 12:51:18 (limit 19.1.2026 12:51:18) |