Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 48,6 cm, rámování: 68 x 52 cm
Konec aukce: 20.03.2023 20:57
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč