Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně, datace: 1967
Výška: 43,5 cm, šířka: 54,5 cm, rámování: 45 x 56,5 cm
Konec aukce: 23.02.2020 19:59
Dosažená cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
4 000 Kč | 30.1.2020 18:15:47 |