26. Zátiší - velký formát

Autor: František Zavázal

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 86 x 116 cm

Konec aukce: 19.01.2026 18:25

Dosažená cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (7)

3 800 Kč19.1.2026 17:51:37 (limit 19.1.2026 06:21:57)
3 600 Kč19.1.2026 17:51:37
3 400 Kč19.1.2026 17:51:31 (limit 19.1.2026 06:21:57)
3 200 Kč19.1.2026 17:51:31
3 000 Kč19.1.2026 06:08:13
2 800 Kč26.12.2025 08:08:05
2 500 Kč13.12.2025 23:05:21