44. Opuštěný

Autor: Zdeněk Červinka

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 42,8 x 52,8 cm

Konec aukce: 15.01.2024 19:43

Dosažená cena: 38 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (81)

18 990 Kč10.1.2024 18:51:11
18 490 Kč10.1.2024 18:51:08 (limit 8.1.2024 19:39:24)
17 990 Kč10.1.2024 18:51:08
17 490 Kč8.1.2024 19:39:18
16 990 Kč6.1.2024 15:20:14
16 490 Kč6.1.2024 12:06:47
15 990 Kč4.1.2024 19:16:16
15 490 Kč4.1.2024 11:32:32
14 990 Kč3.1.2024 21:51:42
14 490 Kč3.1.2024 21:43:22
13 990 Kč3.1.2024 20:47:51
13 490 Kč3.1.2024 20:31:07
12 990 Kč3.1.2024 20:28:49
12 490 Kč3.1.2024 20:27:54
11 990 Kč2.1.2024 19:55:07