44. Opuštěný

Autor: Zdeněk Červinka

Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 42,8 x 52,8 cm

Konec aukce: 15.01.2024 19:43

Dosažená cena: 38 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (81)

26 000 Kč12.1.2024 19:42:53
25 500 Kč11.1.2024 16:46:10 (limit 11.1.2024 12:13:08)
25 000 Kč11.1.2024 16:46:10
24 500 Kč11.1.2024 16:46:08 (limit 11.1.2024 12:13:08)
24 000 Kč11.1.2024 16:46:08
23 500 Kč11.1.2024 16:46:06 (limit 11.1.2024 12:13:08)
23 000 Kč11.1.2024 16:46:06
22 500 Kč11.1.2024 16:46:03 (limit 11.1.2024 12:13:08)
22 000 Kč11.1.2024 16:46:03
21 500 Kč11.1.2024 12:13:08 (limit 11.1.2024 12:13:08)
21 000 Kč11.1.2024 12:10:59 (limit 10.1.2024 18:51:21)
21 000 Kč11.1.2024 12:10:59
20 500 Kč10.1.2024 18:51:21 (limit 10.1.2024 18:51:21)
20 000 Kč10.1.2024 18:51:21 (limit 8.1.2024 19:39:24)
19 490 Kč10.1.2024 18:51:11 (limit 8.1.2024 19:39:24)