32. Dáma s psíčkem

Autor: Zdeněk Červinka

Zdeněk Červinka
Narodil se 8.9.1928 v Uherském Hradišti a zemřel 6.10.2016 v Uherském Hradišti.
Signováno tužkou vpravo dole
Výška: 51,5 cm, šířka: 39 cm, rámování: 74 x 61 cm

Konec aukce: 11.10.2021 18:31

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 800 Kč