Při nákupu nad 5000 Kč, poštovné nebo dovoz po celé ČR zdarma.
+420 605 146 076 · aukce@galerieumeni.cz · Ostrava

25. Vodka Jelínek

Autor: Zdeněk Červinka

Kategorie: Obrazy

prodáno
Signováno vlevo dole, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej sololit
Výška: 32 cm, šířka: 21 cm, rámování: 41 x 31 cm
Stav: Dobrý

Konec aukce: 06.12.2021 18:57

Dosažená cena: 27 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (67)

částkapříhoz
7 500 Kč2.12.2021 08:42:08
7 200 Kč1.12.2021 15:06:11
6 900 Kč29.11.2021 13:39:26
6 600 Kč29.11.2021 13:37:25
6 300 Kč29.11.2021 10:01:33
6 000 Kč27.11.2021 17:45:36
5 700 Kč24.11.2021 14:21:37
5 400 Kč24.11.2021 14:18:47
5 100 Kč24.11.2021 08:38:11
4 900 Kč23.11.2021 19:47:19
4 700 Kč22.11.2021 11:10:30
4 500 Kč21.11.2021 11:44:02
4 300 Kč20.11.2021 18:05:17
4 100 Kč15.11.2021 18:16:39
3 900 Kč15.11.2021 18:13:16
Chcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už vám neunikne žádná speciální nabídka