Signováno vlevo dole.
Narodil se 8.9.1928 v Uherském Hradišti a zemřel 6.10.2016 v Uherském Hradišti.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 40 cm, rámování: 53,8 x 43,8 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:34
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč