Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Výška: 51,5 cm, šířka: 39 cm, rámování: 74 x 61 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 31.01.2022 21:02
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (4)