Signováno vlevo dole. Rámováno v paspartě, zaskleno. Francouzský autor.
Výška: 41,8 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 54,2 x 41,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 21:44
Dosažená cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
1 500 Kč | 13.2.2020 20:55:41 |