Míry listu - 50 x 70 cm, ruční papír, číslování - 23/150, volný list, součástí je originální certifikát pravosti, signováno v tisku vpravo dole
Technika: Litoofset
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 09.01.2023 19:38
Dosažená cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (7)