31. Abraham Lincoln

Autor: Banksy

Míry listu - 70 x 50 cm, ruční papír, číslování - 20/150, volný list, součástí je originální certifikát pravosti, signováno v tisku vpravo dole
Technika: Ofset
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 13.06.2022 18:30

Dosažená cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (11)

3 100 Kč13.6.2022 16:23:41
3 000 Kč13.6.2022 16:23:41 (limit 13.6.2022 09:08:20)
2 900 Kč13.6.2022 09:17:36 (limit 13.6.2022 09:08:20)
2 700 Kč13.6.2022 09:17:36
2 500 Kč13.6.2022 09:08:20 (limit 13.6.2022 09:08:20)
2 300 Kč12.6.2022 15:00:29
2 200 Kč12.6.2022 15:00:29 (limit 12.6.2022 14:52:03)
2 100 Kč12.6.2022 14:58:58 (limit 12.6.2022 14:52:03)
1 900 Kč12.6.2022 14:58:58
1 700 Kč12.6.2022 14:52:03 (limit 12.6.2022 14:52:03)
1 500 Kč8.5.2022 18:50:51