121. Slave Labour

Autor: Banksy

Míry - 50 x 70 cm, ve výřezu - 36,5 x 54 cm
Ruční papír
Číslováno tužkou - 94/150
Součástí je originální certifikát
Signováno v tisku vpravo dole.
Rámováno.
Technika: Tisková technika
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 52 x 72 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 19.01.2026 20:00

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 3 900 Kč