Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Zezadu razítka z galerie. Certifikát přiložen. Číslováno 65 / 100
Výška: 42,9 cm, šířka: 35,9 cm, rámování: 56,3 x 38,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.11.2020 22:05
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč