244. John Lennon

Autor: Andy Warhol

Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Zezadu razítka z galerie. Certifikát přiložen. Číslováno 65 / 100
Výška: 42,9 cm, šířka: 35,9 cm, rámování: 56,3 x 38,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 22:05

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (35)

4 500 Kč30.11.2020 10:56:10 (limit 30.11.2020 10:36:35)
4 400 Kč30.11.2020 10:56:10
4 200 Kč30.11.2020 10:56:06 (limit 30.11.2020 10:36:35)
4 000 Kč30.11.2020 10:56:06
3 800 Kč30.11.2020 10:36:35 (limit 30.11.2020 10:36:35)
3 600 Kč30.11.2020 09:07:09
3 400 Kč30.11.2020 08:13:29
3 200 Kč30.11.2020 05:30:08
3 100 Kč30.11.2020 05:30:08 (limit 29.11.2020 23:21:58)
3 000 Kč30.11.2020 05:29:21 (limit 29.11.2020 23:21:58)
2 800 Kč30.11.2020 05:29:21
2 600 Kč30.11.2020 05:29:14 (limit 29.11.2020 23:21:58)
2 400 Kč30.11.2020 05:29:14
2 200 Kč30.11.2020 05:29:08 (limit 29.11.2020 23:21:58)
2 000 Kč30.11.2020 05:29:08