243. Mickey mouse

Autor: Andy Warhol

Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Zezadu razítka z galerie. Certifikát přiložen. Číslováno 95 / 100
Výška: 38 cm, šířka: 37,1 cm, rámování: 56,3 x 38,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 22:32

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (45)

3 900 Kč30.11.2020 19:51:15 (limit 30.11.2020 19:51:15)
3 700 Kč30.11.2020 19:40:11
3 400 Kč30.11.2020 18:22:16
3 200 Kč30.11.2020 18:22:12 (limit 30.11.2020 18:19:07)
3 000 Kč30.11.2020 18:22:12
2 800 Kč30.11.2020 18:22:07 (limit 30.11.2020 18:19:07)
2 600 Kč30.11.2020 18:22:07
2 400 Kč30.11.2020 18:19:07 (limit 30.11.2020 18:19:07)
2 200 Kč30.11.2020 16:45:49
2 000 Kč30.11.2020 13:03:14
1 800 Kč30.11.2020 12:49:34
1 600 Kč30.11.2020 10:55:52
1 400 Kč30.11.2020 09:59:15
1 200 Kč29.11.2020 21:25:52
1 000 Kč28.11.2020 17:34:47