Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Zezadu razítka z galerie. Certifikát přiložen. Číslováno 95 / 100
Výška: 38 cm, šířka: 37,1 cm, rámování: 56,3 x 38,3 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.11.2020 22:32
Dosažená cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (45)
| 3 900 Kč | 30.11.2020 19:51:15 (limit 30.11.2020 19:51:15) |
| 3 700 Kč | 30.11.2020 19:40:11 |
| 3 400 Kč | 30.11.2020 18:22:16 |
| 3 200 Kč | 30.11.2020 18:22:12 (limit 30.11.2020 18:19:07) |
| 3 000 Kč | 30.11.2020 18:22:12 |
| 2 800 Kč | 30.11.2020 18:22:07 (limit 30.11.2020 18:19:07) |
| 2 600 Kč | 30.11.2020 18:22:07 |
| 2 400 Kč | 30.11.2020 18:19:07 (limit 30.11.2020 18:19:07) |
| 2 200 Kč | 30.11.2020 16:45:49 |
| 2 000 Kč | 30.11.2020 13:03:14 |
| 1 800 Kč | 30.11.2020 12:49:34 |
| 1 600 Kč | 30.11.2020 10:55:52 |
| 1 400 Kč | 30.11.2020 09:59:15 |
| 1 200 Kč | 29.11.2020 21:25:52 |
| 1 000 Kč | 28.11.2020 17:34:47 |