243. Mickey mouse

Autor: Andy Warhol

Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Zezadu razítka z galerie. Certifikát přiložen. Číslováno 95 / 100
Výška: 38 cm, šířka: 37,1 cm, rámování: 56,3 x 38,3 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 22:32

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (45)

10 500 Kč30.11.2020 22:06:27
10 000 Kč30.11.2020 22:04:23
9 400 Kč30.11.2020 22:03:52
9 000 Kč30.11.2020 22:03:27
8 600 Kč30.11.2020 22:02:53
8 300 Kč30.11.2020 22:01:36
8 000 Kč30.11.2020 22:01:27
7 500 Kč30.11.2020 22:01:00
7 200 Kč30.11.2020 21:59:16
7 000 Kč30.11.2020 21:59:16 (limit 30.11.2020 21:58:42)
6 900 Kč30.11.2020 21:59:11 (limit 30.11.2020 21:58:42)
6 600 Kč30.11.2020 21:59:11
6 300 Kč30.11.2020 21:55:30
5 900 Kč30.11.2020 20:32:51
5 200 Kč30.11.2020 20:32:51 (limit 30.11.2020 19:51:15)