ANDY WARHOL (1928 – 1987), ruční papír, volný list.
Číslovaná edice 11/125 , signováno v tisku
Součástí je originální certifikát pravosti.
Rámováno, zaskleno
Rámováno, zaskleno
Technika: Ovset
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 57 x 42 cm
Stav: Nepoškozeno
Konec aukce: 07.03.2022 22:07
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Seznam příhozů (30)