Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 52,5 x 37,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 03.08.2020 21:52
Dosažená cena: 12 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč