ANDY WARHOL ¨
Litoofset /Litografia grafic printed off set/ ruční papír ; Fabriano Privilege o rozměru listu 56,3 x 38,3 cm
Přiložena certifikace vydavatele díla s podpisem, razítkem + slepotiskové razítko.
Edice ; ANDY WARHOL FACTORY /FOUNDATION/
Signováno tiskem vpravo dole ; ANDY WARHOL, vlevo dole číslováno tužkou 31/100 - Limitovaná edice / omezený náklad.
Na zadní straně razítko ; ANDY WARHOL + licenční štítek grafiky.
Vlevo dole slepotiskové razítko ; ANDY WARHOL
Licence : ; ANDY WARHOL
Dílo lze vyhledat v Catalogue Raisonne 1962/1987.
Rámováno, zaskleno
Licence : ; ANDY WARHOL
Rámováno, zaskleno
Technika: Litoofset
Rámování: 61,5 x 43 cm
Konec aukce: 01.03.2021 21:21
Dosažená cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč