Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Ve spodní části ochranné razítko - slepotisk.
Výška: 56,5 cm, šířka: 38,5 cm, rámování: 59 x 41 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 14.09.2020 20:28
Dosažená cena: 9 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (32)