Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Ve spodní části ochranné razítko - slepotisk. Přiložen certifikát.
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 52,5 x 37,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 21.06.2020 22:33
Dosažená cena: 12 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (41)