109. Elvis Presley

Autor: Andy Warhol

Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Ve spodní části ochranné razítko - slepotisk. Přiložen certifikát.
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 52,3 x 37,2 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 14.09.2020 19:48

Dosažená cena: 11 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (38)

6 300 Kč14.9.2020 18:58:13
6 000 Kč14.9.2020 18:57:26
5 700 Kč14.9.2020 18:33:19
5 400 Kč14.9.2020 18:28:38
5 100 Kč14.9.2020 17:36:24
4 900 Kč14.9.2020 11:53:05
4 700 Kč14.9.2020 11:50:54
4 500 Kč12.9.2020 20:09:32
4 300 Kč7.9.2020 20:24:49
4 100 Kč7.9.2020 17:56:33
3 900 Kč4.9.2020 18:54:03
3 700 Kč3.9.2020 17:10:52
3 500 Kč2.9.2020 18:48:16
3 300 Kč30.8.2020 18:08:15
3 100 Kč30.8.2020 14:04:39