Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Ve spodní části ochranné razítko - slepotisk. Přiložen certifikát.
Výška: 50 cm, šířka: 35 cm, rámování: 52,3 x 37,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 14.09.2020 19:48
Dosažená cena: 11 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (38)