Signováno vpravo dole. Obraz je v původním krásném stavu.
Bohdan Obrovský1925 - 2002
Narodil se ve Starém Ransku u Chotěboře. Studoval v Praze na Státní grafické škole a poté na AVU u prof. Nechleby. Věnoval se figurální malbě a krajinářství. Náměty čerpal hlavně na Vysočině.
Bohdan Obrovský1925 - 2002
Technika: Olej na plátně
Výška: 100,5 cm, šířka: 85 cm, rámování: 109 x 93 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.02.2020 18:45
Dosažená cena: 7 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč